Wydajne żele do utwardzania płytki paznokcia

Żele do paznokci stanowią nieodzowne akcesorium w kosmetyczce każdej manicurzystki. Przeznaczone są one przede wszystkim do budowania ładnej płytki paznokciowej. Stanowią pierwszy krok do zrobienia profesjonalnego manicure oraz pedicure. Preparaty zamknięte są w słoiczkach, dzięki czemu można mieć pewność, że ich zawartość nie zwietrzeje i nie straci na jakości. Już niewielka ilość produktu może być wygodnie rozprowadzona po całych paznokciach.

jak mieć mocne paznokcie?

Profesjonalne preparaty do budowania płytki paznokciowej

Istotny jest fakt, że wysokiej jakości preparaty do budowania płytki paznokciowej nie robią odprysków i gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża. Są one trwałe oraz wytrzymałe. Mogą być one stosowane na gołej płytce bądź na specjalnym szablonie do przedłużania paznokci. Preparat nakłada się na płytkę paznokcia w małej ilości, następnie utwardza się go w profesjonalnej lamie UV LED. Czas utwardzania wynosi około 3 minuty.

Wydajne, gęste i trwałe żele do paznokci

Większość wysokiej jakości produktów jest bezwonna i niezwykle gęsta. Dzięki temu można mieć pewność, że preparat dobrze się będzie układał na paznokciach i nie będzie z nich spływał przed utwardzeniem w lampie. Preparaty bardzo często posiadają bezbarwny kolor lub lekko różowy, pastelowy. Są łatwe w aplikacji. W każdym momencie można je usunąć z paznokci za pomocą profesjonalnych kosmetyków oraz frezarki. Dużym atutem jest również fakt, że żel do paznokci nie spływa na skórki i ich nie brudzi.

Produkty do manicure, które szybko się utwardzają i łatwo formują

Z pomocą żeli do paznokci można tworzyć kolejne warstwy na płytce. Dzięki temu ma się wpływ na ostateczny wygląd dłoni oraz grubość paznokci. Z pomocą specjalnego pędzelka z łatwością można pomalować płytkę tym preparatem. Jest on niezwykle wydajny. W drodze podsumowania warto pamiętać, iż profesjonalne żele budujące do paznokci:

  • w krótkim czasie się utwardzają,
  • łatwo się formują,
  • nie podrażniają płytki paznokciowej,
  • są bardzo wydajne,
  • nie posiadają nieprzyjemnej woni.