Gwiezdna przestrzeń

Wiele razy wyobrażałam sobie kosmos. Cudownie byłoby zobaczyć gwiazdy z bliska. Mleczną drogę. Pył. Niestety nie mam magicznej budki, niczym Doctor Who i nie mogę się tam przenieść. Zamiast tego mogę się pocieszać różnego rodzaju błyskotkami. Chyba stąd moje upodobanie do brokatu i do błyszczących cieni. Uwielbiam też brokatowe lakiery do paznokci i ozdoby wykonywane cyrkoniami.

 

Biel

Ostatnio zaczęłam się lubić w bieli.  Często sięgam po oversizową białą marynarkę, białe t-shirty, czy białe sportowe buty. Na paznokciach też dość często noszę ten odcień.  Ostatnimi czasy moje paznokcie to najczęściej pastele pomieszane z bielą z dodatkową ilością błysku. Czasem sięgam po syrenkę, czasem sięgam po efekt lustra, efekt holo. Ale najczęściej jednak wybieram lakier Semilac Glitter Milk.

Brokat

Glitter Milk jest odcieniem transparentnym, więc jeśli chcesz go aplikować solo, to musisz nałożyć przynajmniej 4 warstwy, aby uzyskać w miarę miarodajne krycie. Ja go nakładam jako lakier nawierzchniowy. W mojej opinii, z bielą prezentuje się najlepiej. Jednak z innymi pastelowymi kolorami wygląda równie dobrze. Lakier ma zatopione w sobie drobinki, które cudownie się mienią. Nic dziwnego więc, że ja- fanka brokatów, jestem zakochana w tym lakierze.