Na co dzień i od święta – mat od Bourjois

Zaskakująco intensywny kolor? Wyjątkowa trwałość? Świat matowych pomadek stanął przed klientkami drogerii otworem. Wiosna w pełni, zdumiewające barwy zdobią kwiaty i drzewa, pora udekorować także swoje usta.

pomadka Rouge Edition VelvetIntensywna czerwień ukryta pod numerem osiem czy klasyczny przybrudzony róż spod siódemki? A może wiosna to okazja na pokazanie odwagi? Mocna fuksja Pink Pong wydobędzie pewność siebie z każdej kobiety, niepowtarzalnie uwydatniając usta. Taki komplet barw oferuje nam pomadka Bourjois Rouge Edition Velvet. To jeden z tych produktów, który każda dziewczyna powinna mieć w swojej szafie lub chociaż go spróbować. Konsystencja pomadki przypomina raczej delikatną farbkę, którą pokrywa się powierzchnię warg – do zastygnięcia. Po tym etapie kolor jest już nie do zdarcia bez profesjonalnych środków do demakijażu.

Jednak największą zaletą tej palety, poza wytrzymałością, jest niesamowita pigmentacja pomadek. Bourjois Rouge Edition Velvet dostępna w ośmiu niesamowitych kolorach podbije serca najbardziej zagorzałych przeciwniczek matów. Nude-ist będzie fenomenalnym dopełnieniem codziennego makijażu, natomiast na większe wyjścia niezawodnie sprawdzi się Hot Pepper, w pięknym ciepłym, lecz agresywnym odcieniu czerwień. Każda z pań z pewnością znajdzie coś dla siebie w tym komplecie. To produkt, który sprawdza się u wielu kobiet, warto go przetestować.