Pomadki K*Lips- hit czy kit?

k-lips-lovely

Nie da się ukryć, że matowe wykończenie ust stało się jednym z najmodniejszych trendów w makijażu ostatnich lat. Prawie każda kosmetyczna marka wypuściła na rynek matowe pomadki. Matowe szminki znajdziemy zarówno u marek prestiżowych i ekskluzywnych takich jak Kylie Jenner, która stworzyła sławne lipkity, jak i w szafach tanich marek. Polska marka kosmetyczna Lovely jakiś czas temu wypuściła lipkity inspirowane tymi od Kylie. Jak oceniam ich jakość? Czy K Lips Lovely będzie hitem – przeczytajcie poniżej.

Milky Brown

Do testu wybrałam pomadkę w odcieniu Milky Brown, który jest ciemnym nudziakiem, wpadającym w brąz. Do pomadki w płynie dołączona jest matowa konturówka w odcieniu pomadki. Sama konturówka jest niezwykle miękka i z łatwością aplikuje się ją na usta. Kolor jednak odrobinę się różni od dołączonej do zestawu szminki w płynie. Aplikator pomadki nakłada dokładnie i nie robi plam koloru. Sam odcień jest bardzo dobrze napigmentowany.

Trwałość

Pomadka sama w sobie na ustach wytrzymuje 4 godziny. Jest to niestety dość marny wynik, ale nie ma co oczekiwać cudów u pomadki za 25zł. Przez ten czas produkt ładnie się trzyma podczas picia, czy drobnych przekąsek. Z tłustym jedzeniem jednak przegrywa. Podsumowując: pomadkę oceniam na 7/10.