Ulubione pomadki do ust

Bardzo lubię podkreślać swoje usta na różne kolory. Odcień pomadki dopasowywuję do całego makijażu, a także do całej stylizacji. Lubię jak usta są mocno podkreślone i dokładnie obrysowane. Na ogół nie lubię błyszczącego wykończenia ust. Na co dzień wybieram najczęściej te matowe. Jednak od kiedy zakupiłam jedną pomadkę marki Max Factor- całkowicie przepadłam i zaczęłam podkreślać usta błyszczącymi pomadkami!

Długotrwały efekt
Cały sekret długotrwałości pomadek Lipfinity, to połączenie dwóch produktów- pomadki nadającej intensywny kolor i błyszczyka, który zapobiega wysuszaniu ust, nawilża, pięknie błyszczy i utrwala pomadkę. Moim zdecydowanym ulubieńcem na co dzień jest pomadka w odcieniu 016 Glowing. To odcień zgaszonego pudrowego różu, który wpada w brąz. Nadaje się idealnie do makijażu delikatnego, lekkiego, dziennego. Dzięki temu, że ma nietypowy kolor, urozmaica codzienny makijaż.

Kolekcja
W zasadzie to tą pomadkę marki Max Factor kupiłam przez zupełny przypadek w jednej z drogerii. Była wtedy na sporej promocji, więc stwierdziłam, że zaryzykuję, bo odcień bardzo mi się spodobał. Użyłam jej i przepadłam bez pamięci! Od razu wyruszyłam na zakupy większej ilości odcieni I tak oto z wielkiej fanki matowego wykończenia, stałam się fanką błysku.