Catrice Camouflage Cream – korektor idealny

Korektor to kosmetyk do zadań specjalnych. Podkład czy puder mają na celu wyrównanie kolorytu cery, a ich stopień krycia może być nieznaczny lub bardzo duży. Jednak w przypadku obecności na twarzy niedoskonałości skóry, nawet najbardziej kryjący podkład może nie być wystarczający. Wtedy konieczne jest użycie korektora.

Korektor to kosmetyk o dużej zawartości pigmentów, których odcień powinien być idealnie skomponowany z odcieniem skóry. Zbyt jasny lub zbyt ciemny korektor nie tylko nie zamaskuje niekorzystnych zmian skórnych, ale może je podkreślić.

Catrice Camouflage Cream to korektor o gęstej, kremowej konsystencji. Doskonale stapia się z fakturą skóry, co czyni go niewidocznym. Mocny stopień krycia umożliwia zamaskowanie wszystkich kłopotliwych zmian skórnych:

– blizn potrądzikowych

– zmian zapalnych i ropnych

– przebarwień posłonecznych i hormonalnych

– bielactwa

– pękających naczynek krwionośnych

– znamion i pieprzyków

– cieni pod oczami

Catrice Camouflage Cream to odporny na ścieranie korektor, który nie złuszcza się na powierzchni skóry, nie roluje ani nie zmienia koloru. Trzy odcienie korektora umożliwiają optymalne dopasowanie do każdego koloru skóry. Duża wydajność i wygodna aplikacja czynią z niego uniwersalny kosmetyk do twarzy.