Jak spowolnić starzenie się skóry?

Starzenie jest nieuniknione i nie da się zatrzymać młodości i pięknego wyglądu na zawsze. Na szczęście jednak dzięki nowoczesnym kosmetykom można znacznie spowolnić upływ czasu widoczny na skórze, a przede wszystkim – zapobiec przedwczesnemu starzeniu, które może być spowodowane na przykład przez złą dietę, stres i nadmierną ekspozycję na słonce. Trzeba jednak rozsądnie wybrać krem przeciwstarzeniowy, bo najzwyklejsze, nieznanych marek i kosztujące kilkanaście złotych zwykle mają zbyt słabe działanie, by w ogóle można było je zauważyć (choć oczywiście nie jest to regułą).

krem RevitaliftWarto przetestować krem Loreal Revitalift, który dostępny jest w wielu wariantach, m.in. jako krem pod oczy, na noc czy na dzień. Dobrze będzie zwłaszcza zdecydować się na całą linię tych produktów, ponieważ będą one uzupełniać się wzajemnie, przez co ich działanie może być jeszcze lepsze.

Ważny krem na noc

W redukcji zmarszczek i innych oznak starzenia bardzo ważny jest zwłaszcza krem stosowany przed snem, ponieważ to właśnie w nocy, w czasie snu, skóra się regeneruje. Krem na noc Loreal Revitalift Anti Wrinkle może jej w tym wydatnie pomóc dzięki aktywnym składnikom, które zwalczają więcej oznak starzenia się skóry niż tylko zmarszczki.